به وب‌سایت مجموعه آب آفرین سبز روناک خوش آمدید.

01142561360

info@ronakpipe.com

کاربرد لوله های پلی اتیلن در آبرسانی

slide-2feca5b
slide-f145459
slide-444258c

کاربرد لوله های پلی اتیلن در آبرسانی:

لوله‌های پلی اتیلن آب آفرین سبز روناک یکی از پرکاربردترین انواع لوله‌ها در تاسیسات شهری و خطوط انتقال آب ( آب شرب , صنعتی و کشاورزی ) می‌باشد که در ۵۰ سال گذشته این کاربرد بسیار افزایش یافته است .لوله‌های پلی‌اتیلن آب آفرین سبز روناک که با اتصالات جوشی بهم وصل می‌شوند یکی از مطمئن ترین روش‌های اتصال در خطوط لوله می‌باشد که در صورت جوشکاری صحیح نشتی نخواهد داشت.

لوله‌های پلی‌اتیلن آب آفرین سبز روناک:

لوله‌های پلی‌اتیلن آب آفرین سبز روناک با توجه به عدم خوردگی و عدم رسوب گذاری می‌تواند هزینه‌های اجرا و تعمیر و نگهداری تاسیسات شهری را بسیار کاهش دهد و از این نظر با توجه به طول عمر طولانی بیشتر از ۵۰ سال مدیران اجرائی را برای استفاده از این جنس لوله‌ها ترغیب می‌نماید. توجه به مزایای بسیار قابل توجه این نوع لوله‌ها باعث شده است مدیران و مجریان پروژه‌های آبرسانی لوله‌های پلی‌اتیلن آب آفرین سبز روناک را به عنوان جایگزین لوله‌های فلزی و بتنی قرار دهند .لوله‌های پلی‌اتیلن با توجه به اینکه مورد تهاجم میکرو ارگانیک‌ها قرار نمی‌گیرند حتی در سیستم‌های آب شرب نیز استفاده زیادی دارند.

لوله پلی اتیلن آب شرب:

لوله پلی اتیلن آب رسانی با لوله پلی اتیلن آب شرب متفاوت میباشد و مواد اولیه بکار رفته در تولید لوله‌ها این تفاوت را ایجاد نموده و از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. مواد اولیه لوله‌های پلی اتیلن آب شرب باید ۱۰۰ درصد از مواد نو ( بدون مواد ضایعاتی و بازیافتی ) بوده و گواهینامه‌های لازم را از اداره بهداشت ( گواهینامه بهداشت آب شرب ) اخذ نموده باشند و این لوله‌ها باید از مواد سیاه اورجینال مانند مواد بروج امارات تولید شوند.

کشاورزی و صنایع :

لوله‌های پلی اتیلن آبرسانی که برای انتقال آب جهت مصارف کشاورزی و صنایع ( مانند سیستم‌های خنک کننده و شبکه آتشنشانی) استفاده می‌شوند از این حساسیت انتقال آب شرب برخوردار نمی‌باشند و از استانداردهای سختگیرانه لوله‌های آب شرب پیروی نمیکنند و از شرایط تولید ( مواد اولیه ) سهل‌تری برخوردار می‌باشند.
لوله پلی اتیلن آب‌رسانی با نوار آبی که بر روی لوله کشیده می‌شود از لوله‌های دیگر متمایز می‌باشند. لوله‌های پلی اتیلن آب رسانی به دلیل خصوصیات پلیمری برای انتقال مایعاتی که دارای ذرات معلق ساینده می‌باشند بسیار مناسب می‌باشد و در سایز‌ها و فشار‌های گوناگون تولید و عرضه می‌گردد.

ارتباط با ما:

دفتر مرکزی:
جویبار ۰۱۱۴۲۵۶۱۳۶۰

نمایندگی‌ها:
قائمشهر: ۰۱۱۴۲۰۳۴۴۴۲

کیاسر: ۰۱۱۳۳۴۲۳۵۵۷

Call Now