لوله آبرسانی

لوله های پلی اتیلن آبرسانی جهت انتقال و صرف بهینه ی آب مورد استفاده قرار میگیرند. این لوله ها به صرفه جویی آب در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی کمک شایانی مینمایند. از این لوله ها در انتقال آب شهری و روستائی، ابیاری تحت فشار، آبیاری بارانی، نواری و قطره ای استفاده میکنند. این لوله ها در سایزها، ضخامت ها، و کلاس های باری مختلف تولید و عرضه میشوند. این لوله ها در سایز های ۱۶ تا ۲۵۰۰ میلی متر موجود بوده و در بازار داخلی عرضه میشود. از این لوله ها به عنوان انشعابات اصلی لوله های آبرسان استفاده میکنند.

این لوله ها دارای مزیت های بی شماری بوده و همین موضوع باعث محبوبیت این لوله ها در سراسر دنیا شده و ۹۰ درصد لوله های آبرسان از لوله های پلی اتیلن استفاده میشود. سبکی وزن، راحتی نصب، راحتی حمل و نقل، قیمت ارزان و مناسب، مقاومت بالا در برابر پرتوهای خورشید، مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا، مقاوم در برابر فشارهای داخلی و خارجی اعمال شده چون فشار بتن ها، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر مواد خورنده، عدم نشت دهی، داشتن اتصالات ایمن و با دوام، عمر مفید و طولانی، تنوع در فشارهای باری مختلف، تنوع در سایز و ضخامت، مقاومت حرارتی بالا، مقاوم در برابر برودت تا منفی ۷۰ درجه سانتی گراد، مقاوم در برابر آتش سوزی، مقاوم در برابر رانش و زلزله و تنش های خارجی و داخلی از مزایای مهم این لوله ها می باشند.

لوله‌ پلی اتیلن آبیاری قطره ای و دیگر انواع مختلف شبکه‌های آبیاری تحت فشار نیمه اصلی و اصلی به سرعت و راحتی نصب و راه‌اندازی می‌شوند و طول عمر این سیستم‌های آبیاری بواسطه خواص مکانیکی منحصربفرد لوله‌های پلی اتیلن بسیار بالا و بسیار مقرون بصرفه خواهند بود.

لوله های پلی اتیلن آبرسانی در اقطار ۱۶ تا ۲۵۰ میلیمتر با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه داخلی و خارجی PE100 و PE80 در فشارهای اسمی مختلف مطابق با استانداردهای INSO 14427-2  در شرکت آب آفرین سبز روناک تولید می گردد

دریافت اطلاعات شما